Alternative flash content

Requirements

Kierownik Kontraktu

Hefal Serwis S.A. to firma notowana na rynku New Connect GPW. Specjalizujemy się w generalnym wykonawstwie obiektów sportowych (sztuczne lodowiska i wielofunkcyjne obiekty sportowe ze sztucznymi nawierzchniami) oraz w produkcji i montażu stolarki aluminiowej, clinic a także w produkcji i montażu wielkopowierzchniowych zadaszeń. W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz potrzebą dostosowania procesów operacyjnych i strategicznych do dynamicznej sytuacji rynkowej, Zarząd poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

Kierownik Kontraktu

Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie z wynik finansowy, terminowość oraz jakość zrealizowanej inwestycji. Odpowiadać będzie za kontakt z klientem, negocjacje z podwykonawcami oraz dostawcami. Do obowiązków Kierownika Kontraktu należeć również będzie poszukiwanie rozwiązań organizacyjnych i technicznych, które usprawnią przebieg kontraktu i wpłyną na jego pozytywny wynik.

Od idealnego Kandydata oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego, uprawnień budowlanych, doświadczenia w zarządzaniu inwestycjami budowlanymi na stanowisku Kierownika Kontraktu. Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • Oprócz stałego wynagrodzenia atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się grupie firm,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Narzędzia pracy mobilnej, w tym samochód służbowy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o nadsyłanie CV i listu motywacyjnego na adres elektroniczny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W treści wiadomości lub załączonych dokumentów prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Hefal Serwis S.A. z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim."