Alternative flash content

Requirements

Inżynier Sprzedaży ds. Stolarki Aluminiowej

Hefal Serwis S.A. to firma notowana na rynku New Connect GPW. Specjalizujemy się w generalnym wykonawstwie obiektów sportowych (sztuczne lodowiska i wielofunkcyjne obiekty sportowe ze sztucznymi nawierzchniami) oraz w produkcji i montażu stolarki aluminiowej, capsule a także w produkcji i montażu wielkopowierzchniowych zadaszeń. W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz potrzebą dostosowania procesów operacyjnych i strategicznych do dynamicznej sytuacji rynkowej, sale viagra Zarząd poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży ds. Stolarki Aluminiowej

Zakres obowiązków:

Monitorowanie rynku nowo budowanych obiektów na terenie kraju,Bieżące utrzymywanie kontaktów z firmami Generalnego Wykonawstwa oraz z Pracowniami Projektowymi, Przygotowywanie ofert handlowych w zakresie dostawy i montażu stolarki aluminiowej,Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z bieżącymi klientami,Negocjacje handlowe.

Wymagania stawiane Kandydatom to:

Wykształcenie wyższe o profilu technicznym w branży budowlanej,Min. 5 letnie doświadczenie zawodowe na podobnych stanowiskach,Dobra znajomość systemów: SAPA, ALUPROF, SCHUCO, inneWysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,Poparte doświadczeniem zawodowym umiejętności  negocjacyjne,Silna orientacja na osiąganie celów finansowych firmy i realizacji postawionych planów handlowych,Dojrzałość biznesowa, doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej B2B,Konsekwencja w planowaniu pracy oraz podejmowanych działaniach,Motywacja do rozwoju oraz odnoszenia sukcesów,Prawo jazdy kat. B. i biegła obsługa komputera (MS Office, Internet).

Zatrudnionej osobie oferujemy:

Oprócz stałego wynagrodzenia atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników,Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się grupie firm,

Współpracę z zagranicznymi partnerami,Pracę w młodym i dynamicznym zespole,Narzędzia pracy mobilnej, w tym samochód służbowy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o nadsyłanie CV i listu motywacyjnego na adres elektroniczny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W treści wiadomości lub załączonych dokumentów prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Hefal Serwis S.A. z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim."